Menu

48 33 814 41 59 almontsystem@almontsystem.pl

Nowoczesne ogrody zimowe: projekty i budowa

Oferujemy profesjonalne przygotowanie projektów oraz wykonanie ogrodów zimowych. Nasze nowoczesne ogrody zimowe mogą stanowić wspaniałą ozdobę każdego domu oraz miejsce wspólnych spotkań i odpoczynku dla całej rodziny.

Co powiesz na delektowanie się swoim ogrodem bez względu na warunki pogodowe?

Dużo światła, bliskość natury, ciekawy wystrój i wrażenie otwartej przestrzeni – tego nie może zabraknąć w Twoim domu! Możesz wybrać własny wariant i kolorystykę ogrodu zimowego, a my stworzymy miejsce idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Ogród-zimowy-6-300x300

Sprawdzone materiały

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą ogrodów zimowych i producentem stolarki aluminiowej w niemieckim systemie TS-ALUMINIUM. Najlepszej jakości materiały oraz solidna obróbka stanowią gwarancję najwyższego standardu.

Tworząc nasze zabudowy balkonów i tarasów oraz ogrody zimowe, stosujemy materiały, które najlepiej sprawdzają się na wolnym powietrzu i wykazują odporność na czynniki atmosferyczne. Jedynym z nich jest aluminium, fasady aluminiowe nie wymagają pielęgnacji ani konserwacji, a przy tym są niezwykle wytrzymałe i odporne na deszcz czy mróz. Można je indywidualnie kształtować oraz wyposażyć w elementy wiatrochronne, składane oraz przesuwane. Między profilami instalujemy szkło zespolone, które gwarantuje najwyższą termoizolację oraz bezpieczeństwo w trakcie ewentualnego uszkodzenia. Fundamenty z kolei tworzymy z mocnego betonu, wykonując zbrojenie i izolację termiczną.

Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami, zapraszamy do zapoznania się z IFORMACJAMI DLA CIEBIE, gdzie znajdziecie porady oraz wszystkie informacje niezbędne dotyczące projektowania i wyboru ogrodu zimowego.

Ogród-zimowy-37-300x300

Doświadczenie w kraju i za granicą

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w produkcji oraz montażu ogrodów zimowych w Polsce oraz za granicą. Nasze konstrukcje jako jedyne na rynku polskim oraz nieliczne na niemieckim są obliczane statycznie pod względem obciążeń wiatrowo-śniegowych dachu.

Po wykonaniu ogrodu zimowego wydajemy Klientom imienne dokumenty potwierdzające w/w obliczenia do odbioru przez Inspekcję Budowlaną. Dokumenty mogą być sporządzone w języku polskim lub niemieckim, podpisane przez uprawnionych do tego inżynierów.

Tak urozmaicona oferta nowoczesnych ogrodów zimowych pozwala nam z powodzeniem prowadzić działalność nie tylko w województwie śląskim czy na terenie całego kraju, lecz także w Unii Europejskiej, Norwegi i Szwajcarii.

Typy ogrodów zimowych

typ-01
typ-04
typ-07
typ-10
typ-13
typ-161
typ-02
typ-05
typ-08
typ-11
typ-14
typ-17
typ-03
typ-06
typ-09
typ-12
typ-15

Partnerzy

Wyróżnienia

manufaktura
TS-Aluminium-logo-o
logo-aliplast
logo-poprawione
firma-roku
godło