Menu

48 33 814 41 59 almontsystem@almontsystem.pl

Producent ogrodów zimowych – Almont System

Od 1996 jesteśmy producentem stolarki aluminiowej oraz różnego rodzaju nietypowych zadaszeń i świetlików, w tym również ogrodów zimowych. Od 2001 roku naszym głównym produktem są właśnie ogrody zimowe wykonywane w systemach aluminiowych: TS -aluminium, Alusystem, Aliplast, Aluprof, Wiga system, Climax oraz Copal.

W systemach tych posiadamy atesty i certyfikaty autoryzowanych producentów. Chociaż siedziba firmy mieści się w województwie śląskim, nasze ogrody zimowe i inne wyroby dostarczamy na teren całej Polski, jak również poza jej granice – do Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Norwegii, Danii, Szwecji, Francji i Szwajcarii.

member

Dopasowana oferta

Doskonałe w swoim kształcie i wykonaniu konstrukcje okien, drzwi, ogrodów zimowych i zadaszeń są idealnym uzupełnieniem państwa przestrzeni życiowej. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą. Fasady szklane nadają budynkom elegancji, a przeszklone zadaszenia tarasów stanowią powiew nowoczesności.

Tworząc swój wymarzony ogród zimowy lub zabudowę balkonu, możecie Państwo wybrać dowolny kolor profili według wzornika farb proszkowych RAL lub lakierów drewnopodobnych oraz oklein drewnopodobnych renolit. Konstrukcje ogrodów zimowych mogą być dowolnej długości oraz głębokości do 5500 mm (bez podparcia wewnątrz słupami w przypadku większych głębokości konstrukcji stosujemy podkonstrukcję stalową).

W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni. Wystrój i wykonanie konstrukcji możliwe są w wielu wariantach i są zawsze indywidualnie dopasowane do państwa gustu i potrzeb. Nasze autorskie rozwiązania, stosowane wysokowartościowe materiały oraz solidna obróbka dają Państwu gwarancję budowy ogrodu zimowego najwyższej jakości.

member

Materiały na każde warunki

Aluminium jest doskonałym produktem w zakresie zadaszeń tarasów czy zabudów balkonów. Niemalże nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, a przy tym jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie warunki pogodowe. Nasze przy zastosowaniu szyb 2-komorowych posiadają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła przez szyby wraz z profilami, który wynosi U-1,0.

Poprzez doskonałe właściwości statyczne daje się indywidualnie kształtować i wraz z przemyślaną koncepcją projektu gwarantuje perfekcyjne efekty. Aby zapewnić ochronę przeciw wiatrom, przegrzewaniu się oraz natrętnym latającym insektom, konstrukcje nasze można wyposażyć w elementy wiatrochronne, składane oraz przesuwane siatki p.owadom oraz markizy, żaluzje czy rolety. Przy takim wyposażeniu można spokojnie wypocząć w swoim ogrodzie zimowym, nie martwiąc się o warunki pogodowe.

member

Postaw na doświadczenie

Posiadamy własne wyspecjalizowane brygady montażowe oraz samochody do przewozu naszych wyrobów do miejsca przeznaczenia i w związku z tym obsługujemy klientów niemalże we wszystkich krajach Europy.

Jesteśmy producentem ogrodów zimowych o dużych umiejętnościach i możliwościach. Stworzymy dla Państwa kawałek własnego świata, którym można się delektować bez względu na kaprysy pogody!

Partnerzy

Wyróżnienia

manufaktura
TS-Aluminium-logo-o
logo-aliplast
logo-poprawione
firma-roku
godło