Menu

48 33 814 41 59 almontsystem@almontsystem.pl

Wybór ogrodu zimowego

Jeżeli już zdecydujemy się na budowę ogrodu zimowego powinniśmy go starannie zaplanować, bowiem nasz zielony salon ma stać się spełnieniem marzeń, a nie dodatkowym obciążeniem.

Fotolia-49547198-Subscription-Monthly-M
Fotolia-47493270-Subscription-Monthly-M

Projekt oraz cena

Upewnij się, że otrzymałeś pełną specyfikację dotyczącą kosztów oraz dokładny projekt ogrodu zimowego. Nie bój się o to zapytać o pełną listę zestawionych kosztów, dzięki temu będziesz w stanie zobaczyć pełną ceną projektu.

Nie wybieraj najtańszej oferty

W kwestii ogrodów zimowych zazwyczaj dostajesz dokładnie to za co płacisz.. Kolejną bardzo ważną rzeczą w wyborze firmy odpowiedzialnej za budowę jest określenie odpowiednich terminów. Za pewne nikt nie chciałby, aby koniec budowy ogrodu był przeciągany w nieskończoność, a jego dom przez miesiące wyglądał jak plac budowy.

Mądrze wybierz materiały do budowy

Materiały, z których będzie zbudowany twój ogród zimowy mogą w dużym stopniu wpłynąć na długość jego życia, praktyczność, a także w jaki sposób będziesz się z nim obchodził. Z pośród ram okiennych zazwyczaj są wybierane te zrobione z PCV, które mają większą wytrzymałość lub co jest najlepsze choć nie najtańsze profile aluminiowe z przegrodą termiczną.

Wybierz te materiały, które będą w przyszłości łatwe do wyczyszczenia i utrzymania oraz zapewnienia odpowiedniej odporności konstrukcji na obciążenia śniegiem i wiatrem wraz z gwarantuję szczelności dachu – zapewniam, że po dłuższym czasie będziesz zadowolony ze swojego wyboru. Fundamenty oraz podstawa twojego ogrodu będą zapewne wykonane z kamienia lub cegły. Upewnij się czy firma budowlana dobrze dopasowała je do wyglądu twojego domu.

Pomyśl o miejscu budowy ogrodu

Ogrody skierowane na południe otrzymują więcej słońca w czasie dnia, niż te ukierunkowane na północ. Ta decyzja może spowodować w przyszłości powstanie potrzeby instalacji odpowiedniej wentylacji oraz żaluzji i markizy

Umożliwiających utrzymanie odpowiedniej temperatury pomieszczenia w lecie a jednocześnie odpowiedniej ilości światła w zimie.

Partnerzy

Wyróżnienia

manufaktura
TS-Aluminium-logo-o
logo-aliplast
logo-poprawione
firma-roku
godło