Menu

48 33 814 41 59 almontsystem@almontsystem.pl

Zabudowy tarasów i balkonów

Wykonujemy lekkie zabudowy tarasów i balkonów oraz innych pomieszczeń niewymagających ogrzewania ani montażu ścianek działowych i wewnętrznych drzwi przesuwnych.

Zabudowy tarasów i balkonów mogą stanowić namiastkę ogrodu zimowego dla tych, którzy nie posiadają domu wolnostojącego.

Konstrukcje te montujemy zarówno na pojedynczych balkonach, jak i na całych pionach czy kondygnacjach.

Zadaszenia-1

Korzyści dla Ciebie

Nasze zabudowy wykorzystywane są przede wszystkim do stworzenia dodatkowej przestrzeni do codziennego relaksu. Dzięki nim nie muszą Państwo przejmować się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Przypomnij sobie, ile razy chciałeś wypocząć na balkonie w ciepłe deszczowe popołudnie, jak często wiatr przeszkadzał Ci w czytaniu książki, w pracy na świeżym powietrzu czy też w innych czynnościach… Czasem, mimo że mamy balkon lub taras, po prostu nie możemy z niego korzystać, dlatego warto go zabudować, tak by cieszyć się chwilami relaksu bez względu na kaprysy pogody.

Stosowane przez nas rozwiązania są odporne na kurz i łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo zabudowy balkonów stanowią zabezpieczenie przed włamaniem oraz docieplają mieszkanie i chronią przed hałasem.

Zadaszenia-8

Systemy aluminiowe: fasady i inne zastosowania

Wykorzystywane przez nas systemy aluminiowe stanowią idealne rozwiązanie do konstrukcji zabudowy tarasu, fasady czy balkonu. Oparte są na układzie rozsuwanych ścian i okien, które stosuje się przy wznoszeniu lekkich konstrukcji. Potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy? Wybierz producenta ogrodów zimowych Almont System!

Wśród najpopularniejszych zastosowań systemu możemy wyróżnić:

  • obudowy balkonów i loggii
  • zabudowy tarasów, wiatrołapów i werand
  • wewnętrzne, lekkie ścianki działowe
  • okienka podawcze.

Partnerzy

Wyróżnienia

manufaktura
TS-Aluminium-logo-o
logo-aliplast
logo-poprawione
firma-roku
godło