Menu

48 33 814 41 59 almontsystem@almontsystem.pl

Zabudowy tarasów i balkonów

Zabudowy balkonów, tarasów i szaf wnękowych to konstrukcje rozsuwanych ścian i okien opracowanych z myślą o lekkiej zabudowie osłonowej pomieszczeń. Nie wymagają ogrzewania, a także wewnętrznych drzwi przesuwnych i ścianek działowych. Mogą stanowić namiastkę ogrodu zimowego dla tych, którzy nie posiadają domu wolnostojącego.

System stosowany jest w pojedynczych balkonach, jak również może stanowić zabudowę całych pionów lub kondygnacji.

Zadaszenia-1

Korzyści dla Ciebie

Nasze zabudowy wykorzystywane są przede wszystkim do stworzenia dodatkowej przestrzeni do codziennego relaksu. Dzięki nim nie muszą Państwo przejmować się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Przypomnij sobie, ile razy chciałeś wypocząć na balkonie w ciepłe deszczowe popołudnie, jak często wiatr przeszkadzał Ci w czytaniu książki, w pracy na świeżym powietrzu czy też w innych czynnościach… Czasem, mimo że mamy balkon lub taras, po prostu nie możemy z niego korzystać, dlatego warto go zabudować, tak by cieszyć się chwilami relaksu bez względu na kaprysy pogody.

Stosowane przez nas rozwiązania są odporne na kurz i łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo zabudowy balkonów stanowią zabezpieczenie przed włamaniem oraz docieplają mieszkanie i chronią przed hałasem.

Zadaszenia-8

Systemy aluminiowe

Wykorzystywane przez nas systemy aluminiowe stanowią idealne rozwiązanie do konstrukcji zabudowy tarasu czy balkonu. Oparte są na układzie rozsuwanych ścian i okien, które stosuje się przy wznoszeniu lekkich konstrukcji. Potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy? Wybierz producenta ogrodów zimowych Almont System!

Wśród najpopularniejszych zastosowań systemu możemy wyróżnić:

  • obudowy balkonów i loggii
  • zabudowy tarasów, wiatrołapów i werand
  • wewnętrzne, lekkie ścianki działowe
  • okienka podawcze

Partnerzy

Wyróżnienia

manufaktura
TS-Aluminium-logo-o
logo-aliplast
logo-poprawione
firma-roku
godło